Levná autodoprava Praha

Kvalitní služby, férové jednání s individuálním přístupem a to vše za přijatelné ceny!

NÁKLADNÍ TAXI PRAHA - PROSÍM NAVŠTIVTE NÁŠ PARTNERSKÝ WEB WWW.NAKLADNITAXIPRAHA.CZ

Autodoprava po Praze a ČR

Vyberte si spolehlivého partnera, který Vaše zboží včas a bezpečně dopraví na Vami určené místo. Dodáváme po Praze a celé ČR i o víkendu. Naše autodoprava je ideální pro menší či střední podnikatele, firmy i soukromé osoby, které potřebují pravidelný či jednorázovou převoz zboží a chtějí ušetřit. Vyzkoušejte nás, ušetříme Vám čas i peníze!

Přeprava osob osobními automobily

Našimi osobními vozy nabízíme přepravu osob v rámci České republiky.. Klademe velký důraz na osobní přístup i flexibilitu. Ve všeobecnosti zajišťujeme přepravu osob na/ z letiště, přepravu svatebčanů na/ ze svatby, individuální přepravu dle přání klienta, přepravu osob z/ na společenské akce i zajištění odvozu z různých večírků.

dodávková autodoprava Praha, dodávková autodoprava, levná dodávková autodoprava, pravidelné přeprava do zahraničí, pravidelná doprava do zahraničí, převoz zboží, pravidelný převoz zboží, dodávková doprava materiálu, rozvozy zboží či zásobování, přeprava osob osobními automobily

(Expresní) Doručení zásilky/ zboží

Máte expresní zásilku, kterou potřebujete doručit za pár hodin či do následujícího dne? Nebo jenom hledáte spolehlivého partnera, který doručí Vaši objednávku včas a v dobrém stavu? Jste na správném místě! Napište nám a dohodneme podrobnosti. Nezapomínejte, jsme tu pro Vás i o víkendu!

expresní doručení zboží, expresní doručení zásilekV případě dotazů či objednání služeb nás neváhejte kontaktovat, jsme tu pro Vás!

Napište nám!