Otevřeno 7 dní v týdnu

Ceny od 250 Kč/hod.! Zašleme Vám nezávaznou kalkulaci, napište nám!

Kontakt

Zavolejte nám i o víkendu!

Naše služby jsou dostupné od pondělí do neděle! Nebojte se nám zavolat v pracovní den nebo i přes víkend, jsme tu pro Vás!

 +420 733 114 428

ASVtrans

Kvalitní služby, férové jednání s individuálním přístupem a to vše za přijatelné ceny

Kontaktujte nás!

ASV TRANS

Autodoprava, stěhování a vyklízení

            

VÁŠ SPOLEHLIVÝ PARTNER OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE NEJEN PO PRAZE ALE I CELÉ ČR!!

Kdo jsme a co děláme?

ASVtrans - jsme malý rodinný podnik, který nabízí služby v oblasti převozu drobného rozsahu (ledničky, pračky, nábytku a pod.), dodávkové autodopravy, stěhování, vyklízení a převozu zboží/ nábytku z obchodních domů. Ať už spolupracujeme s velkou firmou, malým podnikatelem nebo rodinou s dětmi, naše priority se nemění- nabízíme kvalitní služby, férové jednání s individuálním přístupem a to vše za přijatelné ceny. Všechny naše služby provádíme na našich dodávkách do 3,5 tuny, proto jsme ideální pro menší či střední firmy, podnikatele a individuální klientelu. Nejsme jenom další firma, jsme Váš spolehlivý partner!

Kvalitní služby a individuální přístup

Zakládáme si na individuálním přístupu k našim klientům a vysoké kvalitě odvedené práce. Snažíme se vyjít vstříc všem Vašim požadavkům a žádná zakázka pro nás není příliš malá. Pokud tedy potřebujete odvézt, přestěhovat nebo vyklidit i malé množství, tak nás neváhejte kontaktovat.

Férové jednání a přijatelné ceny

Dalšími hlavními pilíři našich služeb je i férové jednání a přijatelné ceny. Každému klientovi kalkulujeme cenu na míru dle jeho požadavků, která mu bude vždy sdělena v předstihu. Ceny vždy sjednáváme k oboustranné spokojenosti.

Jsme tu pro Vás i o víkendu

Dovoláte se nám nejen v průběhu celého pracovního týdne, ale i o víkendu. Přestěhujeme Vás do nového bytu či domu, vyklidíme Váš sklep, doručíme důležitou zásilku i Vám rádi přivezeme nábytek z obchodního domu- a to vše od pondělí do neděle.

V případě dotazů či objednání služeb nás neváhejte kontaktovat, jsme tu pro Vás!

Napište nám!