Hodnocení našich zákazníků

Chtěla jsem přes víkend přenést lednici, přes týden nemám vůbec čas. P. Veselý neměl problém přijet i brzy ráno (8:00) a vtěsnat mě ještě před jednoho zákazníka. Cena 700 Kč za snesení lednice z 2. parta, odvoz asi 15 km a vynesení lednice do 3. patro, je supr. Možná bych sehnala i levnější přepravu, ale jsem ráda, že jsem se rozhodla právě pro jeho firmu. Velice příjemná, profesionální komunikace a služby, vše proběhlo bez jediného problému, přesně na minutu načas jak jsem potřebovala. Držím pěsti, aby se mu jeho podnikání rozběhlo, je to velice příjemný mladý muž. Kéž by každá služba měla tak vysokou úroveň. Služby určitě doporučím známým a já osobně budu ráda dál využívat.

Martina Skropcová, Praha – Prosek

Pan Veselý nám stěhoval sedačku. Volali jsme mu v sobotu na poslední chvíli, asi 3 hodiny před stěhováním. Byla jsem velice ráda, že si našel čas. Přišel ještě s bratrem, sedačku snesli z 2 patra, naložili a přestěhovali. Měli vysoce profesionální přístup, přijeli na čas, vše proběhlo bez jakéhokoli problému. Určitě využiji i příště.

Manželé Petr a Marie K., Praha/ Hostivice

Firma ASVtrans mi pomáhala stěhovat pár věcí (police, skříň, sedačku) do Mnichova. Musím říct, že cena byla férová, vše proběhlo bez problémů, vše v Praze naložili a v Německu vyložili. Doporučila jsem firmu i známému, který se bude stěhovat do Regensburgu, už se dohodli. Pan Veselý je profesionál a prima kluk.

Lucie Š., Praha/ Mnichov

Jsme dva studenti, nepracujeme, a tak nemáme moc peněz 😊. Potřebovali jsme přestěhovat pouze pár věcí. Pán Veselý nám vyšel s cenou vstříc a za 400 Kč nám přistavil auto. Dohodli jsme se, že si všechno naložíme a on to odveze na místo určení a počká na nás, než přijedeme. Naštěstí jsme nikam nemuseli, naložil do auto i nás 😊 a jeli jsme. Před panem Veselým jsme si objednali jiné 2 dopravy, které nás na poslední chvíli “vypekli“, zakázka pro ně asi nebyla moc zajímavá (to se opravdu nedělá). Někdy není lepší využít velkou “známou“ dopravu, ale jednotlivce, který si Váží své zákazníky a dodržuje své závazky. Ještě jednou díky! Už jsme Vás doporučili všem našim spolužákům! Ať se daří!

Tonda a Martin, Jarov

Náš obchod má malou pobočku v centru Prahy. Naše vína a další zboží dovážíme z Itálie. Vždy jsme měli jednoho zaměstnance, který do Itálie po naše zboží jezdil. Jednoho dne nám tento zaměstnanec onemocněl a nemohl jet pro zboží. Začala menší panika. Hledali jsme na internetu někoho, kdo by měl dodávku a otočil by se do Itálie po naše zboží. Narazili jsme na p. Veselého. Velice profesionální stránky a komunikace s ním nás přesvědčila, že jsme si vybrali správně. Dal nám férovou nabídku, kterou jsme rádi přijali. Spolupráce neskončila jenom u záskoku, s p. Veselým jsme velice spokojeni a alespoň jednou do měsíce vyžíváme jeho služby. Doporučuji firmu ASVtrans všem!

Anetta K., majitelka obchodu s vínem, Staré Město/ Praha

Objednal jsem si nějaký nábytek v jednom obchodním domě. Až pak jsem si zjišťoval, kolik stojí doprava. Ta částka byla nesmyslná. Našel jsem si na internetu webové stránky p. Veselého, který mi nábytek doručil až ke mně domů. Vše proběhlo bez komplikací, nábytek mi pomohl odnést až do 3 patra. Ještě jednou děkuji, určitě znovu rád využiju.

Petr H, Vršovice, Praha